Jeton Cüzdan ile Bets10’a Para Yatırma

Jeton Cüzdanla Bets10 Para Yatırma
Jeton Cüzdanla Bets10 Para Yatırma

Teknolojinin gelişmesi ile alışveriş tutkunlarının zevkleri de değişti. Eskiden alışveriş yapmak için mağaza, mağaza gezen kişiler şimdiler de her türlü ihtiyaçlarını internet üzerinden yaparak zamandan tasarruf ediyorlar. Kredi kartı ve banka kartı ile yapılan alışverişler de aklımız da hep şu soru işareti oluşuyordu. Acaba güvenli mi? Kredi kartı bilgilerimizin başkalarının eline geçmesini düşünmek bile çok tedirgin edici bir durum.  Artık bu sıkıcı durumla uğraşmak zorunda değiliz. Jeton cüzdan ile Bets10’a para yatırmanın ve güvenle işlem yapmanın tam zamanı.

#
Bahis Sitesi
Hoşgeldin Bonusu
Rating
Siteye Git
1
5000 TL %50
5.0⭐
2
1000TL %200
5.0⭐
3
1500 TL %100
4.8⭐
4
%10 Nakit
4.8⭐
5
1500 TL %100
4.8⭐
Siteye Git

Dijital para, bankamatik kartlarınızı ve banka hesaplarınızı tek bir yerden yönetmeye, siteler arası alışveriş yapmaya, para göndermeye yarayan güvenli dijital bir uygulamadır. Jeton cüzdan sayfasında bulunan kayıt oluştur işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Bundan sonra hesabınıza giriş yaparak para yatırma seçeneklerinden birini seçtikten ve jeton cüzdana para aktarımı yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Siteler de yapacağınız ödemeler de jeton cüzdanı kullanarak güvenli alışveriş yapma zevkini yaşarsınız. Jeton cüzdan da kayıt olmak, para yatırmak ve çekmek için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Aynı şekilde buradan Bets10’a para yatırır ya da oradan para çekerken hiç bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Siteye Git

Jeton Cüzdana Para Yatırma Süreleri

Jeton cüzdan para yatırma işlemleri ve zamanları şu şekildedir.

  • Visa Kredi Kartı: Anında
  • Cep bank: 5 ile 30 dk.
  • QR kod ödemesi: 5-10 dk.
  • Jeton kart: Anında
  • Anında cepbank: 5-20 dk.
  • Anında banka transfer: Anında

İşlemlerin zaman hızlarına bakıldığın da çok hızlı para transferi gerçekleştirmenin mümkün olduğu görülmektedir. Jeton cüzdanla ilgili herhangi bir sorun veya önerinizi 7 gün 24 saat canlı destek hattına bildirebilirsiniz. Ayrıca e-posta gönderileri için destek hattı belirli saatler de hizmet vermektedir. İnternetten kopmadan güvenli alışveriş yapmak için jeton cüzdan uygulaması size yeterli gelecektir. Jeton cüzdan uygulaması ile ödemelerinizi yaparken kendinizi rahatsız hissetmenize gerek yok. Dilerseniz https://www.jeton.com/ adlı resmi sitelerindende güvenilirlik ve lisanslarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bets10’da Jeton Cüzdan Limitleri

Jeton Cüzdan yöntemini kullanarak Bets10’a yatırabileceğiniz en düşük miktar Eylül 2019 itibarıyla 10 TL’dir. Bu tarz düşük limitler çoğu yöntemde yok. Mesela kredi kartıyla para yatıracaksanız en az 30 TL yatırmanızı istiyorlar. Ayrıca çoğu para yatırma yönteminin aksine Jeton cüzdan Bets10 para çekme yöntemlerinden de birisidir.

Siteye Git
Bets10 Para Yatırma İşlem Limitleri Tablosu - Haziran 2018
Bets10 Para Yatırma İşlem Limitleri Tablosu – Haziran 2018

Para yatırma üst limitine gelirsek, bu sitede tek işlem için 50000 TL olarak görünüyor. Yani büyük oynayan kullanıcılar unutulmamış. Hatta bunun tek işlem limiti olduğunu hatırlatalım. Arka arkaya mesela 3 kere bu yöntemle 50000 para yatırılabilir. Yani gerçekte bir üst limit yok.

Jeton Cüzdan ve Bets10 Bonusları

Bazı sitelerin para yatırma yöntemine göre kullanıcılara bonus sunumları değişiyor. Bu konuda Bets10’un Jeton’a yaklaşımı çok pozitif. Tıpkı Paykasa ve Cashixir’de olduğu gibi anında %10 bonus hesabınıza yatıyor. Ayrıca bu yöntemi kullanarak Bets10 Giriş bölümünde detaylıca anlattığımız tüm hoşgeldin kampanyalarından ve düzenli tekliflerden yararlanabilirsiniz.

 

Siteye Git